KONST / Litografier / Färglitografi 15792038
nr 1579 2038
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 196/310, daterad -78, bilar. Färglitografi, bildmått: 49x66 cm, yttermått inklusive ram: 61x86 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:37:11
20/11 20:32:11
20/11 20:32:48
20 nov
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg